___________________________

Môj tvorivý svet:

 

 

 

 

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit


» Doprava a platba
Doprava a platba

 


 

Tovar odosielame obvykle do 3 pracovných dní od pripísania Vašej platby na náš účet alebo od obdržania objednávky pri platbe na dobierku.
Keď nie je možné túto lehotu dodržať (tovar nie je na sklade, alebo iné príčiny, ktoré nevieme ovplyvniť), budeme Vás o tom bezodkladne informovať.

Pri nákupe nad 70 EUR je poštovné v rámci celej Slovenskej Republiky zdarma. Netýka sa ale objednávok polystyrénových guličiek, tam môžete pri väčšom odbere získať percentuálne zľavy a 10kg balenia polyesterového rúna. Doprava nad 70€ sa týka objednávok, ktoré po odpočítaní hodnoty polystyrénových guličiek alebo polyesterového rúna dosiahnu sumu minimálne 70€. Netýka sa to takisto objednávok do zahraničia.

Tovar štandardne zasielame len na území Slovenskej republiky. Dodávky do zahraničia riešime po dohode individuálne. Do zahraničia odosielam tovar výlučne po uhradení platby vopred.


Spôsob dopravy

Pri objednávke tovaru máte možnosť vybrať si jeden z nasledujúcich spôsobov dopravy:

1) Slovenská Pošta  - Doporučená zásielka II.  triedy v rámci Slovenskej Republiky
Výška poštovného závisí od hmotnosti a objemu objednaného tovaru - poštovné do 500g je 2,50€, poštovné do 1000g je 3,00€. Tovar cez slovenskú poštu zasielam len do hodnoty zásielky 15€, nad 15€ zasielam tovar už kuriérom. Je to kvôli odškodneniu, ktoré slovenská pošta uzná pri strate alebo poškodení zásielky.
Predpokladaná doba dodania: do 3-4 pracovných dní odo dňa expedície.
Pokiaľ Vás Slovenská pošta nezastihne na udanej adrese, zásielka bude uložená na pošte, kde si ju môžete vyzdvihnúť nasledujúcich 18 kalendárnych dní. V prípade, že máte podozrenie, že Vám slovenská pošta nedala so schránky oznámenku, kontaktujte ma a pošlem vám podacie číslo zásielky kvôli vyzdvihnutiu.

2) Kuriér GLS
Výška sumy závisí od hmotnosti a objemu objednaného tovaru - pohybuje sa od sumy 3,60 €.
V prípade tovaru, ktorý je nutné baliť do krabíc, je príplatok v rozmedzí 1,00 € - 2,30€ za 1 balík k sume poštovného. Vždy sa snažím pripraviť vám najlepšiu alternatívu zabalenia balíka, aby ste platili čo najnižšiu sumu, ale vedzte,  že keď je to nutné, musím na zabalenie použiť krabicu, aby som Vám mohla tovar doručiť v nepoškodenom stave. Krabice si dávam vyrábať na mieru a to tiež niečo stojí, takže tátu suma musí byť k balnému započítaná v prípade, že objednávate tovar, ktorý ináč doručiť neviem, jedine v krabici.
Predpokladaná doba dodania: do 1 pracovného dňa odo dňa expedície.
Kuriér Vás bude v deň doručenia kontaktovať na telefónnom čísle, ktoré je nutné pri objednávkach uvádzať.

K tejto forme prepravy si môžete vybrať spôsob platby na dobierku. V takom prípade je ešte k poštovnému pripočítaný príplatok vo výške 1 €.

3) Osobný odber v našej prevádzke v Dúbrave, okres Liptovský Mikuláš.

Osobný odber je možný na adrese prevádzky v pracovné dni v čase podľa dohody, je možné aj tovar uhradiť v hotovosti na prevádzke.

O pripravenosti tovaru na osobný odber bude kupujúci informovaný e-mailom.

Adresa prevádzky na osobný odber (osobný odber je bez poplatku):

Dúbrava 325
032 12  Dúbrava

 

Nežiadajte prosím o osobný dovoz tovaru do Liptovského Mikuláša, takúto službu neposkytujem!!!

 

Spôsob platby

Pri objednávke tovaru máte možnosť vybrať si jeden z nasledujúcich spôsobov platby:

a) Platba vopred

Platbu vopred uskutočnite po potvrdení objednávky tovaru bankovým prevodom alebo vkladom na účet.
V potvrdení objednávky máte uvedenú celkovú sumu k úhrade vrátane Vami zvoleného spôsobu dopravy a prípadných ďalších poplatkov (poistenie a pod.), ako aj číslo účtu.

Ako variabilný symbol uveďte číslo Vašej objednávky.
V prípade platby prevodom na účet,  zrealizujte platbu bezodkladne po potvrdení objednávky, najneskôr však do 7 kalendárnych dní. Ak nebude platba  pripísaná na účet do 7 kalendárnych dní od potvrdenia objednávky, predávajúci má právo predmetnú objednávku automaticky stornovať bez upozornenia. V prípade, že po tomto termíne bude aj tak platba pripísaná na účet, predávajúci má právo vrátiť platbu späť, zvlášť v prípade, ak už je rezervovaný tovar medzitým vypredaný.

b) Platba pri prevzatí tovaru na dobierku

Úhradu uskutočníte v hotovosti pri prebraní tovaru pracovníkovi, ktorý zabezpečuje doručenie cez kuriéra GLS.
Odporúčame si prečítať naše obchodné podmienky.

Upozorňujeme, že podľa Občianskeho zákonníka je každá objednávka záväzná! Preto v prípade, že si zásielku zaslanú na dobierku nevyzdvihnete, bude Vám účtovaná čiastka vo výške 5 EUR na pokrytie nákladov spojených so zaslaním a manipulačný poplatok.

Podrobné informácie o platobných podmienkach a prípadnom vrátení platby nájdete v Obchodných podmienkach.

 

Alinka

MGJlOGIyY